Sprzedaż hurtowa.

Cześć, mam na imię Robert

Jestem założycielem firmy Jakob. Jeżeli chciałbyś rozwinąć swoją firmę poprzez współpracę z nami i sprzedaż naszych produktów, to jesteś w dobrym miejscu! Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub wyślesz maila bezpośrednio na adres: b2b@jakob-czapki.pl. W wiadomości proszę opisz potrzeby swojej firmy aby nasz zespól mógł przygotować wstępną ofertę. Zostaw swoje dane kontaktowe, takie jak: numer telefonu i e-mail, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą!

Umówimy spotkanie w Naszym Showroom-ie, abyś mógł: zobaczyć, dotknąć i porównać wszystkie nasze produkty. Wspólnie dobierzemy taką kolekcję, która zadowoli nie tylko Twoich Klientów, ale pozwoli Ci również prężnie rozwinąć Twój biznes w oparciu o naszej wysokiej jakości produkty!

Nie musisz być wielką korporacją – ważne, abyś przekazywał ducha naszej rodzinnej marki. To jest wartość, która najbardziej się dla nas liczy! Czekam na wiadomość od Ciebie, do usłyszenia!

PRZEJDŹ DO PANELU HURTOWEGO  100 -250

  250 -500

  PONAD 500


  Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę hurtową, zaloguj się lub Zarejestruj się .

  Social Media

  Follow us on social media for inspirational posts, take part in contests, receive seasonal discount codes and much more!